Kadencja 2012 - 2015
Lp. | Nazwisko i Imię | Przedstawiciel | Funkcja | Uwagi |
1. | Adamski Piotr | Gmina Miasto Pabianice | Wiceprzewodniczący | - |
2. | Bal Jerzy | Cech Rzemiosł Różnych | Członek | - |
3. | Brzyszcz Henryk | Gmina Konstantynów Łódzki | Członek | - |
4. | Górny Krzysztof | NSZZ Solidarność Region Ziemi Łódzkiej | Członek | - |
5. | Grenda Irena | Zarząd Powiatu Pabianickiego | Przewodniczący | od 30.06.2014 r. |
6. | Grenda Ryszard | Forum Związków Zawodowych Województwa Łódzkiego | Członek | - |
7. | Koszada Małgorzata | OPZZ Województwa Łódzkiego | Członek | - |
8. | Krzemińska Mirosława | Ogólnopolskie Pracownicze Związki Zawodowe „Konfederacja Pracy" | Członek | - |
9. | Kurzawski Andrzej | Powiat Pabianicki | Członek | - |
10. | Mieczysław Pajszczyk | Izba Przemysłowo – Handlowa w Łodzi | Członek | - |
11. | Rózga Paweł | Gmina Miasto Pabianice | Członek | - |
12. | Tyszko Grażyna | Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona | Członek | - |
13. | Werstak Magdalena | Zarząd Powiatu Pabianickiego | Przewodniczący | od 03.12.2012 r. do 30.06.2014 r. |
Kadencja 2008 - 2012
L.p. | Nazwisko i imię | Przedstawiciel | Funkcja | Uwagi |
1. | Adamski Piotr | Miasto Pabianice | członek | - |
2. | Bal Jerzy | Cech Rzemiosł Różnych | członek | - |
3. | Brzyszcz Henryk | Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego | członek | - |
4. | Górny Krzysztof | NSZZ Solidarność Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej | członek | - |
5. | Koszada Małgorzata | Rada OPZZ Województwa Łódzkiego | członek | - |
6. | Krzemińska Mirosława | Konfederacja Pracy | członek | - |
7. | Kurzawski Andrzej | Radny Rady Powiatu Pabianickiego | członek | - |
8. | Rózga Paweł | Sekretarz Miasta Pabianic | członek - Wiceprzewodniczący | - |
9. | Pajszczyk Mieczysław | Izba Przemysłowo - Handlowa w Łodzi | członek | - |
10. | Werstak Magdalena | Powiat Pabianicki | członek - Przewodnicząca | - |
11. | Wróblewski Jarosław | Forum Związków Zawodowych - Zarząd Wojewódzki w Łodzi | członek | - |
Kadencja 2004 - 2008
Lp. | Nazwisko i Imię | Przedstawiciel | Funkcja | Uwagi |
1. | Krzysztof Hanke | Powiat Pabianicki | Przewodniczący | od 25.10.2004 r. do 04.12.2006 r. |
2. | Werstak Magdalena | Powiat Pabianicki | Przewodniczący | od 31.01.2007 r. |
3. | Adamski Piotr | Powiat Pabianicki | Członek | od 31.01.2007 r. |
4. | Mieczysław Pajszczyk | Izba Przemysłowo - Handlowa w Łodzi | Członek | od 31.01.2007 r. |
5. | Mikuta Tomasz | Ogólnopolski Związek Bezrobotnych - Oddział w Pabianicach | Wiceprzewodniczący | - |
6. | Ignacy Strzelczyk | Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego | Członek | od 25.10.2004 r. do 31.01.2007 r. |
7. | Lucyna Szczecińska | Konfederacja Pracodawców Polskich - Regionalny Związek Pracodawców w Łodzi | Członek | od 25.10.2004 r. do 31.01.2007 r. |
8. | Bal Jerzy | Cech Rzemiosł Różnych | Członek | - |
9. | Brzyszcz Henryk | Burmistrz Miasta Konstantynów Łódzki | Członek | - |
10. | Czechowski Grzegorz | Wójt gminy Dobroń | Członek | - |
11. | Dróźdź Jerzy | Związek Kółek i Organizacji Rolniczych | Członek | - |
12. | Dzierżawski Czesław | Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego | Członek | - |
13. | Górny Krzysztof | NSZZ Solidarność Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej | Członek | - |
14. | Jantoń Janusz | Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych | Członek | - |
15. | Krystek Włodzimierz | Bussiness Centre Club Loża Łódzka | Członek | - |
16. | Krzemińska Mirosława | Konfederacja Pracy | Członek | - |
17. | Marczak Adam | Sekretarz Miasta Pabianic | Członek | - |
18. | Newczyński Włodzimierz | Rada OPZZ Województwa Łódzkiego | Członek | - |
19. | Oswald Bogusław | Fundacja "Życie bez barier" Pabianice | Członek | - |
20. | Tyszko Grażyna | Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona | Członek | - |
21. | Wróblewski Jarosław | Forum Związków Zawodowych - Zarząd Wojewódzki w Łodzi | Członek | - |